Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
RK Chłód-Klim
RK Chłód-Klim


Naszym zadaniem jest zapewnienie Ci komfortu.
Mimo, że działamy na rynku od marca 2008r. nasze początki sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych kiedy to zdobywaliśmy wykształcenie w jednej z niewielu szkół o profilu - mechanik naprawy i eksploatacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Pierwsze doświadczenie zawodowe zawdzięczamy jednej z największych firm w Polsce, która się zajmuje składaniem i montażem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Dzięki naszemu wcześniejszemu doświadczeniu zdobyliśmy już uznanie wielu klientów. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie sprzedaży, montażu, konserwacji i serwisu kompletnych instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych jak i wentylacyjnych, wraz z uruchomieniem oraz testowaniem.
Oferujemy indywidualne rozpoznanie Twoich potrzeb, ekspertyzę zapotrzebowania na chłód i ciepło w Twoim mieszkaniu, biurze, sklepie, oraz zapoznamy Cię z obsługą urządzenia.

Wykonywane przez nas instalacje oparte są na urządzeniach i materiałach dostarczanych przez renomowanych producentów. Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny zamontowanych przez nas urządzeń. Dzięki stałej współpracy z największymi i przodującymi producentami urządzeń, stale wzbogacamy naszą wiedzę umiejętności i rozszerzamy swoje doświadczenie.

Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów możemy przyjechać na wizytę konsultacyjną (gratis Warszawa i okolice) i pomóc Państwu dobrać odpowiednie urządzenia do zapewnienia komfortu w mieszkaniu i w pracy.

Nasze zaangażowanie i pasja do wykonywanego zawodu to motor do dynamicznego i prężnego rozwoju firmy.

Strona internetowa:www.chlod-klim.pl
Wizytówka:www..klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:r_kowalski@op.pl
Telefon:tel.kom. 792 268 791
Ulica:Stefana Czarnieckiego 11
Kod i miasto:05-120 Legionowo
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia