Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Klimar
Klimar
Wentylacja, klimatyzacja oraz chłodnictwo  to sektory rynku, w których firma Klimar działa od roku 1996. Proponujemy naszym Klientom kompleksową obsługę w projektowaniu, dostawie, montażu oraz serwisie urządzeń.
Posiadamy bogate doświadczenie montażu wszelkiego typu klimatyzacji i wentylacji, w różnych typach obiektów:

* hale przemysłowe
* biurowce
* magazyny
* domy
* obiekty handlowe
* serwerownie

W naszej ofercie posiadamy również komory chłodnicze oraz mroźnie odpowiadające wysokim normom jakościowym UE oraz wyróżniające się dbałością o funkcjonalne rozwiązania, łatwym i prostym montażem. Oferujemy Państwu zaprojektowanie i budowę komór chłodniczych i mroźniczych dowolnych wymiarów - od małych składanych w systemie zamkowym komór chłodniczych lub mroźniczych do dużych obiektów wykonanych z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym.

Nasze projekty zawsze są dopasowane do potrzeb Klientów, urządzenia są zawsze dobrane w taki sposób aby zapewnić komfort klimatyczny użytkowania oraz spełniać indywidualne zalecenia technologiczne.
Dokonana przez nas analiza cen rynku klimatyzacyjnego stawia nasze urządzenia na bardzo korzystnej pozycji wobec konkurencji. Zastosowane urządzenia są optymalnie dobrane, aby chłodzenie było zawsze efektywne, nawet przy bardzo wysokich temperaturach panujących na zewnątrz.

Montujemy jedynie urządzenia renomowanych firm takich jak:

* McQuay
* Sanyo
* Fujitsu
* Denco
* Clima produkt
* KTK Klimatechnik

Struktura firmy

Siedziba firmy, dział techniczno-projektowy oraz magazyn mieszczą się w Złotnikach koło Poznania przy ulicy Krzemowej 3.
W strukturze firmy funkcjonuje pięć grup serwisowo-montażowych obejmujących teren całego kraju. Każda z grup jest samodzielną jednostką, co gwarantuje szybkie oraz profesjonalne usługi w zakresie montażu oraz serwisu.
Strona internetowa:www.klimar.com.pl
Wizytówka:www..klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@klimar.com.pl
Telefon:tel. 61 656-39-50
tel. 61 842-82-96
fax  61 656-39-51
Ulica:Krzemowa 3, Złotniki
Kod i miasto:62-002 Suchy Las
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia