Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Klima Serwis Opole Sp. z o.o.
Klima Serwis Opole Sp. z o.o.
Firma Klima Serwis Opole Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonawstwie systemów instalacyjnych, obejmującym zarówno montaż, projektowanie, jak i dostawę elementów układów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy chłodniczych. Zwracając się do naszej firmy, otrzymacie Państwo fachową obsługę, począwszy od projektu instalacji, poprzez dobór urządzeń, wycenę, po dostawę i montaż. Gwarantujemy Państwu krótkie terminy realizacji  wszelkich zamówień oraz usługi na najwyższym poziomie nie tylko technicznym, ale i estetycznym, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Nasza oferta gwarantuje obsługę wszystkich klientów. Realizujemy niewielkie inwestycje np. w domach jednorodzinnych i sklepikach, w większych obiektach tzn. w pawilonach handlowych, biurowcach, restauracjach, budynkach użyteczności publicznej, bankach, hotelach oraz w obiektach bardzo dużych np. w elektrowniach.

Realizujemy także inwestycje przemysłowe związane z wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem, poszerzone o zakres budowlany i montaż instalacji sanitarnych.
Strona internetowa:www.klimaserwisopole.pl
Wizytówka:www.klimaserwisopole.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:info@blachmed.com.pl
Telefon:tel: +48 77 403 25 20
Ulica:ul. Kępska 2
Kod i miasto:45-129 Opole
Województwo:Opolskie
Dodatkowe zdjęcia