Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
COOL - SYSTEM
COOL - SYSTEM
Firma działa w sektorze usług związanych z instalacjami systemów klimatyzacji, wentylacji oraz systemów chłodniczych. Siedzibą firmy jest Ostrów Wielkopolski, dodatkowo posiadamy swoje przedstawicielstwa w Poznaniu i Wrocławiu jednak zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.

Posiadamy doświadczenie 15 letnie, dysponujemy brygadami serwisowymi i montażowymi z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt niezbędny do świadczenia usług na wysokim poziomie.
Chcielibyśmy aby współpraca z nami kojarzyła się Państwu z rzetelnością, profesjonalizmem oraz wiarygodnością i dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami oraz importerami urządzeń gwarantującymi Państwu najwyższą jakość towarów. Dodatkowo uczestniczymy w wielu szkoleniach i kursach mających na celu zapewnienie Państwu profesjonalnej realizacji zleceń montażowych i serwisu urządzeń. Naszą politykę działania opieramy na partnerstwie, dlatego oprócz rabatów, które jak wiadomo są bardzo istotnym czynnikiem w handlu, zawsze staramy się pomóc partnerowi w różny sposób :
* poprzez atrakcyjne formy zakupu,
* współpraca z firmami o profilu pochodnym do naszego (wentylacja, hydraulika, elektryka, elektronika ).
Zapewniamy Państwa że każdy klient jest traktowany przez nas w sposób wyjątkowy a zarazem indywidualny, niezależnie od wielkości zlecenia.

W chwili obecnej oferta naszej firmy obejmuje:
Dostawę, montaż i serwis urządzeń chłodniczych, systemów klimatyzacji odraz wentylacji.
W swoim dorobku doświadczeń posiadamy wiele zrealizowanych zleceń, między innymi montaże komór chłodniczych, mebli chłodniczych, systemów klimatyzacji w biurach, sklepach, obiektach mieszkalnych i wiele innych udokumentowanych zleceń.
Strona internetowa:www.coolsystem.pl
Wizytówka:www.coolsystemchlodnictwo.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@coolsystem.pl
Telefon:tel.kom. 693-032-076
tel.kom. 691-190-677
Ulica:Wigury 27
Kod i miasto:63-400 Ostrów Wielkopolski
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia