Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Biernat
Biernat

Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja to firma, która sprzedaje urządzenia chłodnicze dla handlu i gastronomii. Oferujemy klimatyzatory, wentylację i klimatyzcję na idywidualne zamówienie. W lokalach gastronomicznych, biurowych i handowych wykonujemy wentylacjję i klimatyzację wraz z ogrzewaniem.
Dostarczamy klimatyzację precyzyjną do pomieszczeń technicznych, która utrzymuje temperaturę na zadanym poziomie niezależnie od temperatury zewnętrznej. Nasze klimatyzatory chłodzą centrale telefoniczne, serwery komputerowe, urządzenia telewizyjne, hale produkcyjne, laboratoria, sklepy, biura i mieszkania.
Oferujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów, systemów wentylacji, urządzeń chłodniczych i wszelkiego sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Wykonując niezbędną  obsługę serwisową przedłużamy czas ekspoatacji urządzeń chłodniczych.
Naprawiamy lodówki, zamrażarki, kostkarki, lady, szafy i regały chłodnicze chłodnicze, osuszacze powietrza, centrale klimatyzacyjne, agregaty wody lodowej oraz wiele innych urządzeń działających w oparciu o instalacje freonowe.
Odzysk ciepła z agregatów chłodniczych i klimatyzacji pozwala uzyskać wymierne korzyści ekonomiczne. W tej dziedzinie oferujemy wiele rozwiązań, które szybko się zwracają.
Projektujemy i budujemy chłodnie plusowe, komory chłodnicze i mroźnie do przechowywania towaru w obniżonych temperaturach zgodnie z wysokimi wymogami Unii Europejskiej. Wykonujemy systemy chłodzenia dla pomieszczeń produkcyjnych.

NAPRAWIMY KAŻDĄ:
- CHŁODNIĘ
- KLIMATYZACJĘ
- LODÓWKĘ

U NAS KUPISZ NAJKORZYSTNIEJ:
- LADĘ CHŁODNICZĄ
- KOMORĘ - CHŁODNIĘ
- KLIMATYZATORY
- WENTYLATORY
- AGREGATY CHŁODNICZE

Strona internetowa:www.biernat.szczecin.pl
Wizytówka:www.biernatwentylacja.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biernat@klimatyzacja.szczecin.pl
Telefon:tel.91 48-40-767
fax 91 48-40-161
tel.kom.  501-780-680
Ulica:5 Lipca 30
Kod i miasto:70-376 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia